iplik ihracatı

 

 

 

TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak 1982 yılında ilk straygarn iplik üretimiyle, daha sonra yün iplikçiliğinden edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimiz neticesinde 2002 yılında 10.000 m² kapalı alanda Uşak Organize Sanayi Bölgesindeki yeni tesisimizde Renkli Pamuk / Polyester ve Pamuk / Akrilik karışımlı Rejenere Open-End ipliği faaliyetimize başladık.

Ürettiğimiz mamullerin yurtdışına pazarlaması ise, yurtdışı pazarlama şirketimiz olan “TEKDAMLA PAZARLAMA TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.” tarafından yapılmaktadır. İlk kuruluşumuzdan itibaren teknolojiyi takip eden, sürekli kendini yenileyen ve geliştiren kuruluş olarak, doğayı koruyan, müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretimi kendine ilke edinen, profesyonel kadrolarımız ile sektöre hizmet etmekteyiz.

OPEN-END : Uşak Organize Sanayi Bölgesinde‘ki Open-End tesisimizde geri dönüşüm Pamuk / Polyester, Pamuk / Akrilik ve özel karışımlı Pamuk / Polyester / Yün / Akrilik ipliklerimizle; çorap, triko, ev tekstili ve dokuma sektörüne iplikler üretmekteyiz.

WOOL : Uşak - Ankara Asfaltı üzerindeki, STRAYGARN tesisimizde yünlü ve yünlü / sentetik karışımlı iplik çeşitliliği ile triko ve çorap sektörleri için iplik üretimi yapmaktayız.

Sipariş Formu

Sayfa Özeti: Gülçağ İplik - İplik İhracatı Hakkında

Sayfa Açıklaması: Uşak da rejenere open-end ve strayhgarn iplik ihracatı yapmakta olan Gülçağ İplik hakkında bilgi.

Anahtar Kelimeler: